[:en]25 August 2015
LTMKS Project Space Malonioji 6, Malonioji Str. 6, Vilnius

2015/08/22
invitation

Tarp Kreivių (In-between Kreivės) is a space to explore ideas that defy social norms, often greet us from the margins of the acceptable. Share a poem or a piece of prose you came across or wrote yourself in the queer readings event.

2015/08/26
fotodocumentation

Fragmentas iš skaitymų 1 Fragmentas iš skaitymų 6 Fragmentas iš skaitymų 5 Fragmentas iš skaitymų 4 Fragmentas iš skaitymų 3 Fragmentas iš skaitymų 2

Photo by Laura Stasiulionytė[:lt]2015 m. rugpjūčio 25 d., 18 val.
LTMKS projektų erdvė Malonioji 6, Malonioji g. 6, Vilnius

2015/08/19
spaudos pranešimas/kvietimas

Renginys yra Vilniaus LGBT* festivalio „Kreivės“ programos dalis.

Vaisiai ant stalo lupasi. Lupasi žievės, skūros ir kevalai. Daržovės lupasi. Kartais iki ašarų. Kai nudegi, padegi ar išsineri, lupasi oda.

Tekstai irgi lupasi.

„Tarp Kreivių“ – erdvė skleistis nepatogioms, visuomenės normatyvais nesekančioms, dažnai paraštėse paliktoms mintims. Vakaro metu mikrofonas priklausys ne tik „poetams“- nesivaržykite pasidalinti savo ar kito autoriaus tekstu.

Lupasi: Anne Sexton, Adrienne Rich, Aušra Kaziliūnaitė, Dovilė Bagdonaitė, Edvinas Grin, Elizabeth Bishop, Emil Tode, Gabrielė Labanauskaitė Diena, Greta Ambrazaitė, Harold Norse, Janaka Stucky, Justas Meželis, Laima Kreivytė, Lawrence Ferlinghetti, Monika Sudintaitė, Rima Bertašavičiūtė, Rutilė Tumano, Sylvia Plath, Virginija Cibarauskė, Wisława Szymborska ir kiti.

2015/08/26
fotodokumentacija

Fragmentas iš skaitymų 1 Fragmentas iš skaitymų 2 Fragmentas iš skaitymų 3 Fragmentas iš skaitymų 4 Fragmentas iš skaitymų 5 Fragmentas iš skaitymų 6

Fotografijų autorė Laima Stasiulionytė.[:]